dowolna

Nieruchomości Błonie - Oferty wynajmu nieruchomości

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

6 500 zł220 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom o powierzchni 170m2 + 600 m działki + garaż 2 stanowiskowy - centrum Błonia. AD Nieruchomości prezentuje do wynajęcia stylowy, w pełni umeblowany dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł250 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

AD Nieruchomości prezentuje: do wynajęcia budynek usługowo-magazynowy z placem Błonie, dk92 Do wynajęcia budynek idealny na działalność usługową, siedzibę firmy lub magazyn, położony.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok 200 m w centrum Błonia, 20 m od Rynku Czynsz 5000zł netto + vat Jedyna taka nieruchomość w Błoniu - bardzo atrakcyjny czynsz! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

18 039 €6 681 m² 2,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem hala z chłodnią i mroźnią w Błoniu o łącznej powierzchni 15.575 mkw to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

18 984 €6 780 m² 2,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek magazynowo biurowy położony pod Warszawą w miejscowości Błonie. Powierzchnia. użytkowa 6780m2, w zabudowie wolnostojącej, został wybudowany w technologii szkieletowej stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł9 200 m² 1,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem nieruchomość inwestycyjna 9180 m , budynek 800 m Błonie k. Wrocławia, bezpośrednio przy dk94. Na wynajem oferujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

21 108 €7 036 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z unikalnej oferty powierzchni magazynowej w nowoczesnym parku logistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Błonie

Błonie,mazowieckie

23 000 zł2 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Czynsz 10 zł + vat za 1 m2 miesięcznie + 3 zł za 1 m2 miesięcznie /.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł410 m² 72,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wynajem budynku biurowego 410 m Błonie k. Warszawy Oferujemy do wynajęcia lub sprzedaży przestronny budynek biurowy o powierzchni 410 m , zlokalizowany w Błoniu , z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł2 655 m² 15,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Magazyn do wynajęcia Błonie, 2 655 m Do wynajęcia kompleks magazynowy o łącznej powierzchni 2 655 m , zlokalizowany w Błoniu, w dogodnej odległości od głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

8 550 €1 900 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1900 m2 w Błoniu. Standard: nowoczesny park logistyczny możliwa produkcja odporność ogniowa 4 000 mj/m2 tryskacze esfr wysokość w świetle 10.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Błonie lokale użytkowe do wynajęcia. Na wynajem lokal użytkowy - obecnie gabinet stomatologiczny z pełnym wyposażeniem zlokalizowany w błoniu w spokojnym miejscu blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

8 944 €2 236 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 2236 m2, błonie, woj. mazowieckie. Stardard: ogrzewanie możliwość przystosowania obiektu do lekkiej produkcji - po uzyskaniu pozwoleń świetliki oddymianie -.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Błonie mieszkania na wynajem. Błonie ul. Lesznowska -mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w wybudowanym w roku 2020 apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²12 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł6 874 m² 0,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

AD Nieruchomości prezentuje do wynajęcia/ dzierżawy działkę położoną w Błoniu na osiedlu Osiek. Teren jest ogrodzony i nieutwardzony. Znajduje się: - ok 80m od ul.Modlińskiej, - ok 300m.

Szczegóły ogłoszenia

52 500 €15 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Nowoczesny park logistyczny zlokalizowany przy trasie Warszawa - Poznań. Magazyny wysokiego składowania wyposażone w doki i najnowsze rozwiązania techniczne. Magazyny są ogrzewane, możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

14 625 €3 250 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 3250 m2 w Błoniu. Standard: nowoczesny park logistyczny możliwa produkcja odporność ogniowa 4 000 mj/m2 tryskacze esfr wysokość w świetle 10.

Szczegóły ogłoszenia

35 200 €8 800 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 8800 m2, błonie, woj. mazowieckie. Stardard: ogrzewanie możliwość przystosowania obiektu do lekkiej produkcji - po uzyskaniu pozwoleń świetliki oddymianie -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia przestronny magazyn, o powierzchni ok. 350 m zlokalizowany w Błoniu, idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni magazynowej; z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Błonie mieszkania na wynajem. Błonie ul. Lesznowska -mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Do mieszkania nie ma przydzielonego miejsca parkingowego czy garażowego, ale jest możliwość wynajęcia takiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł1 700 m² 1,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w Błoniu na dużym terenie przemysłowym utwardzony plac składowy, parkingowy o powierzchni 1700m2 Na miejscu jest wózek widłowy - możliwość wynajęcia z operatorem Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł2 000 m² 1,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia utwardzony plac o powierzchni około 2000 m. kw. w miejscowości Błonie, powiat warszawski zachodni. Moim zdaniem teren ten nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni państwo - miejsce warsztatowe o powierzchni 7 x 36 metrów z przejazdem oraz szatnią, łazienką i biurem 50 metrów to idealne miejsce na poważny warsztat tuż obok sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²300 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Drodzy państwo, przedstawiam przestrzeń warsztatową w budynku Warsztatowo-Produkcyjnym. Nasz budynek stoi na terenie przemysłowym, co daje gwarancję spokoju w pracy. Nasza firma od wielu lat.

Szczegóły ogłoszenia

116,67 zł/m²12 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, przedmiotem ogłoszenia jest lokal biurowy o powierzchni ok 12 metrów kwadratowych. Lokal jest do przygotowania dla najemcy zgodnie z jego potrzebą. W czynszu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

41,78 zł/m²359 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni państwo, warsztat oferowany znajduje się na terenie byłego pekaes-u czyli centrum logistyczno-usługowym w Błoniu, gdzie mamy Urząd Celny oraz wiele firm z branży transportowej.

Szczegóły ogłoszenia

45,83 zł/m²1 200 m² 55 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, do wynajęcia pozostała nam hala o powierzchni 900 m2 oraz magazyny, pomieszczenia socjalne o powierzchni około 300 m2. Hala wyposażona jest w kanały dla mechaników,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Szanowni Państwo, przedstawiamy państwu budynek administracyjno-biurowy. budynek jest ogrzewany gazem, funkcjonuje od roku 1972. W razie zainteresowania powierzchnią zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

38,64 zł/m²2 200 m² 85 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, oferujemy bezpośrednio od właściciela Powierzchnię biurowo-magazynową. Powierzchnia do aranżacji zgodnie z wizją Najemcy. Budynek jest stale modernizowany by spełniał.

Szczegóły ogłoszenia

104 zł/m²50 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, przedmiotem ogłoszenia jest lokal znajdujący się w budynku biurowym. Okolica jest ściśle związana z transportem, logistyką, agencjami celnymi itp. W naszym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²10 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura o powierzchni około 11 m2. Mamy do dyspozycji lokale od 10 do 50 m2. Cenie czynszu uwzględnione są opłaty za wodę, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł4 000 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

Szanowni Państwo, posiadamy halę warsztatowo/magazynowo/produkcyjną do zaaranżowania przez najemcę. Budynek jest w trakcie modernizacji by spełniać dzisiejsze standardy. W kompleksie hal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Błonie

Błonie,mazowieckie

18 039 €6 681 m² 2,70 €/m²

 

 

 

Osiek,Błonie

3 400 zł60 m² 56,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Błonie, mieszkania do wynajęcia. Także dla rodziny Z dziećmi. NA wynajem od zaraz wyjątkowo atrakcyjny apartament 59,74 m2 w osiedlu apartamenty nad stawami wybudowanym w roku 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Błonie,mazowieckie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 43 m2. Lokal znajduje się przy ul. 3-go maja 5 w Błoniu, w budynku z 2011r. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze (winda),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Błonie

Błonie,mazowieckie

21 108 €7 036 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lesznowska

Osiek,Błonie

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

3 400 zł60 m² 56,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Błonie, mieszkania do wynajęcia. NA wynajem od zaraz tylko dla osób dorosłych , bez dzieci i bez zwierząt wyjątkowo atrakcyjny apartament 59,74 m2 w osiedlu apartamenty nad stawami wybudowanym.