dowolna

Nieruchomości Błonie - Oferty wynajmu nieruchomości

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Błonie

Błonie,mazowieckie

12 zł/m²2 330 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia hala produkcyjno- magazynowa o pow. użytkowej 2329m2 zlokalizowana w Błoniu, przy jednej z głównych ulic. Obiekt zlokalizowany jest na działce o pow.3526 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Błonie

Błonie,mazowieckie

22 zł/m²913 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia powierzchnia 913 m2 zlokalizowana w obiekcie 2329m2. Hala położona na działce o pow.3526 m2 Cały budynek posiada dwie kondygnacje nadziemne i jedną podziemną. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Błonie

Błonie,mazowieckie

36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Błonie lokale do wynajęcia. Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 55M2 Z wejściem od ulicy. Lokal znajduje się przy jednej Z głównych ulic miasta ok. 1km od miejskiego Rynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 500 zł24 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Błonie mieszkania na wynajem. DO wynajęcia od 15 września 2024r skromny, czyściutki parterowy domek z własnym jednostanowiskowym garażem w bryle budynku. Powierzchnia mieszkalna domu to 24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Błonie

Błonie,mazowieckie

37 500 zł2 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia powierzchnie w nowoczesnym magazynie zlokalizowanym w okolicy Błonia. Powierzchnia dostępna jest od zaraz. Przykładowa powierzchnia magazynowa: 2500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Błonie

Błonie,mazowieckie

64 000 €20 000 m² 3,20 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia powierzchnie w magazynie zlokalizowanym w Błoniu, w strefie przemysłowej. Powierzchnia dostępna będzie od września 2023 Wielkość powierzchni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Błonie

Błonie,mazowieckie

45 000 zł2 500 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Błonie ul. Lesznowska -mieszkanie do wynajęcia. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w wybudowanym w roku 2020 apartamentowcu będącym częścią niewielkiego cichego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Błonie

Błonie,mazowieckie

28,57 zł/m²700 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal składa się z części biurowo/sklepowej co widać na zdjęciu od frontu, który nada się idealnie do sprzedaży lub poczekalni oraz 200 metrów powierzchni biurowej połączonej z magazynem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Błonie,mazowieckie

2 000 zł33 m² 61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Błonie mieszkania do wynajęcia. Do wynajęcia od zaraz kawalerka w apartamentowcu z windą w centrum Błonia przy ulicy 3 Maja.5 Mieszkanie ma 33m2. Jest tu pokój z balkonem, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Modlińska

Błonie,mazowieckie

130 zł/m²20 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, lokal z klimatyzacją, urząd celny w budynku to idealne miejsce dla logistyki, czy firm pracujących z firmami poza ue. Lokal 20 metrów. Budynek czynny pon - pt 7:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Błonie,mazowieckie

2 600 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Błonie mieszkania na wynajem. DO wynajęcia od 5 lipca 2024 r na długi okres śliczne, słoneczne mieszkanie w samym centrum Błonia w nowym bloku ul. Poznańska 8. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Błonie,mazowieckie

2 850 zł56 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 sierpnia 2024 roku. Wynajmę komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie zlokalizowane w centrum Błonia przy ul. 3 maja 5 o pow. 56 mkw. W bloku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Modlińska

Błonie,mazowieckie

42 zł/m²1 250 m² 52 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, oferujemy Halę o wymiarach 24 x 36 oraz trzy mniejsze pomieszczenia o łącznej powierzchni blisko 1300 metrów Hala jest w stanie do wykończenia. Chcemy przygotować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

8 550 €1 900 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Park Błonie to nowa inwestycja parku logistycznego składającego się z trzech nowoczesnych hal magazynowych. Łączna powierzchnia budynków wyniesie ponad 90 000 mkw. Oferujemy wynajęcie powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

18 000 €4 000 m² 4,50 €/m²

 

 

 

Błonie,mazowieckie

31 500 €7 000 m² 4,50 €/m²

 

 

 

Błonie,mazowieckie

24 750 €5 500 m² 4,50 €/m²

 

 

 

Błonie,mazowieckie

49 500 €11 000 m² 4,50 €/m²

 

 

 

Błonie,mazowieckie

2 700 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Błonie mieszkanie do wynajęcia. Do wynajęcia od zaraz bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe W centrum błonia w nowym apartamentowcu przy ulicy poznańskiej 8. Mieszkanie ma 49.51 MKW, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Błonie

Błonie,mazowieckie

36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

 

 

Błonie,dolnośląskie

4 900 zł95 m² 51,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Do wynajęcia Duży, komfortowy dom pod lasem Pomiędzy Wrocławiem i Środą Śląską Zapraszam do zapinania się z ofertą wynajmu niezwykłego domu położonego w miejscowości Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Błonie,mazowieckie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Błonie mieszkania na wynajem. Do wynajęcia nowa, urządzona i wyposażona kawalerka 30m Z balkonem na zamkniętym osiedlu zlokalizowanym przy ulicy Wiejskiej w Błoniu wraz Z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Błonie

Błonie,mazowieckie

1 800 zł38 m² 47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Błonie mieszkania do wynajęcia. Oferta dostępna tylko W opcji najmu okazjonalnego. Na wynajem dwupokojowe czyste i zadbane mieszkanie Z balkonem w ładnym bloku blisko Przychodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rynek

Błonie,mazowieckie

51,49 zł/m²67 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta biura nieruchomości / Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 67m2 do własnej aranżacji / obecnie lokal składa się z części handlowej , zaplecza i łazienki / Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Błonie

Błonie,mazowieckie

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Błonie mieszkania do wynajęcia. Do wynajęcia jednopokojowe 25m2 Z aneksem kuchennym I balkonem na pierwszym piętrze kamienicy W centrum miasta. Mieszkanie czyściutkie , odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Błonie,mazowieckie

2 700 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Błonie mieszkanie do wynajęcia. Do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe W centrum błonia w nowym apartamentowcu przy ulicy poznańskiej 8. Mieszkanie ma 49.51 MKW, jest urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Wyszyńskiego

Błonie,mazowieckie

1 000 zł10 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Pokój po malowaniu w mieszkaniu o pow. 36 m . Centrum Błonia, blisko sklepy, przystanek autobusowy i dworzec pkp. Preferowana spokojna, nieimprezowa osoba zaczynająca pracę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

25 900 zł1 400 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia. Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1400 mkw, usytuowana w okolicy Ołtarzewa, w bliskiej odległości od trasy krajowej dk92. Parametry techniczne: wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

44 800 zł1 902 m² 23,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia. Do wynajęcia hala magazynowa z biurem o łącznej powierzchni 1902 mkw, usytuowana w centrum logistycznym pod Warszawą. Hala magazynowa 1772 mkw o następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

29 900 zł2 329 m² 12,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt o przeznaczeniu magazynowym , usługowym lub produkcyjnym o powierzchni 2329 mkw. Opis budynku: budynek o konstrukcji szkieletowej, żelbetowej. Układ siatki słupów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Błonie

Błonie,mazowieckie

50,16 zł/m²62 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Błonie lokale do wynajęcia! Do wynajęcia lokal handlowo usługowy w Centrum Błonia przy jednej z głównych ulic. Lokal bezpośrednio przy ulicy z dużą witryną. Lokal ma wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

35 300 zł2 300 m² 15,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia. Do wynajęcia hala magazynowa 2300 mkw z biurem 100 mkw, w nowej hali magazynowej usytuowanej przy trasie dk92, 8 kilometrów od nowo otwartej autostrady A2 łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Błonie,mazowieckie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Błonie ul. Lesznowska -mieszkanie do wynajęcia. Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2w nowo wybudowanym apartamentowcu będącym częścią niewielkiego cichego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Błonie,mazowieckie

2 200 zł50 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Błonie mieszkania na wynajem. DO wynajęcia od 1 czerwca 2023 r na długi okres śliczne, słoneczne mieszkanie w samym centrum Błonia w nowym bloku ul. Poznańska 8. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Błonie

Błonie,mazowieckie

28 800 zł2 400 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowo-produkcyjna, położona w mieście Błonie, 39 km od Warszawy, 3 km od węzła tłuste/grodzisk Maz. na trasie s8/a2. Ze względu na przeznaczenie terenu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Usługowa

Błonie,dolnośląskie

10 000 zł5 506 m² 1,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do dzierżawy nieogrodzona, płaska działka inwestycyjna nr 76/5, o powierzchni 5.506 m2. Wymiary działki 100 m x 55 m Położenie: gmina Miękinia, 55-330 Błonie, ul. Usługowa. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

25 900 zł1 400 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn do wynajęcia. Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1400 mkw, usytuowana w Błoniu, w bliskiej odległości od trasy krajowej dk92. Parametry techniczne: wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem Błonie

Błonie,mazowieckie

21,80 zł/m²913 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hala o przeznaczeniu magazynowym , usługowym lub produkcyjnym o powierzchni 913 mkw, usytuowana na parterze dwukondygnacyjnego budynku poprodukcyjnego. Opis budynku: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. 11 Listopada

Błonie,mazowieckie

39,80 zł/m²49 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy Błonie pow. 49m2. Lokal znajduje się w suterenie budynku przy ul. 11 Listopada 3 (ścisłe centrum) ok 50m od rynku. Wejście do lokalu z boku budynku. Ul. 11 Listopada.