dowolna

Nieruchomości Błonie - Oferty sprzedaży nieruchomości

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

575 000 zł143 m² 4 011 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Sprzedaż 1/2 bliźniaka W stanie surowym otwartym! klient.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Błonie,mazowieckie

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1. piętrze 4-kondygnacyjnego bloku z lat 60. w jednej z najlepszych części Błonia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Błonie,małopolskie

279 000 zł1 680 m² 166,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w Błoniu koło Tarnowa. Idealna propozycja dla inwestorów oraz osób poszukujących miejsca pod dom i działalność usługową. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Błonie,mazowieckie

960 000 zł202 m² 4 752,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Nowo wybudowany (2024) dom w Błoniu w jednej z najbardziej pożądanych części miasta. Idealna propozycja dla rodzin, które cenią komfort, przestrzeń i szybki dojazd do Warszawy (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł276 m² 6 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Przestronny Dom na sprzedaż, energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 270nm2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 349 900 zł128 m² 10 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom o powierzchni 128,5 m2, usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Błonia. Budynek położony jest na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

259 000 zł1 174 m² 220,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta biura nieruchomości / Na sprzedaż działka o powierzchni 1174m2 w gminie Błonie ok 5km na zachód od Błonia w okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wschód,Błonie

270 000 zł32 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 32,04 m , na którą składają się: -salon z wejściem do oddzielnej kuchni (można przerobić na aneks kuchenny), - sypialnia, - przedpokój, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szkolna

Błonie,mazowieckie

1 050 000 zł1 258 m² 834,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Błonie działki budowlane do sprzedaży. Na sprzedaż działka W rezydencjonalnej części miasta błonia- ul. Szkolna i jej bliskie sąsiedztwo są zabudowane nowoczesnymi luksusowymi domami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łąki,Błonie

620 000 zł62 m² 10 006,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,96 m , położone na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji, zlokalizowanym przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

259 000 zł1 174 m² 220,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta biura nieruchmości / Na sprzedaż działka o powierzchni 1174m2 w gminie Błonie ok 5km na zachód od Błonia w okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

855 900 zł91 m² 9 368,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jest to nowoczesne osiedle położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Błonia, stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie balans między naturą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

593 900 zł76 m² 7 851,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Osiek,Błonie

586 598 zł76 m² 7 755,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej pod Warszawą - idealna propozycja dla osób szukających balansu między spokojem a dostępem do miasta. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

975 000 zł180 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:473 m²

Błonie-miasto domy do sprzedaży. Na sprzedaż dom w północnej części miasta Błonie, na wyjątkowo pięknym , cichym i bezpiecznym osiedlu. Dom jest parterowy z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kocha

Błonie,dolnośląskie

339 000 zł79 m² 4 267,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 79,44 m , położone na parterze w 1-piętrowym budynku przy ul. Kocha 26a w Błoniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Błonie

Błonie,mazowieckie

450 000 zł3 359 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę na spokojnych obrzeżach Błonia. Działka jest w drugiej linii zabudowy z prywatną drogą dojazdową. Przeznaczona zgodnie z planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Błonie,mazowieckie

915 000 zł3 938 m² 249,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o regularnym kształcie prostokąta, położoną w spokojnej i cichej okolicy, to idealne miejsce dla osób szukających między bliskością miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wschód,Błonie

500 000 zł62 m² 8 069,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opis Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kameralną nieruchomość: 3-pokojowe mieszkanie, z możliwością przebudowy na 4 pokoje w Centrum Błonia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Błonie

Błonie,mazowieckie

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Błonie i okolice- mieszkania na sprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą super atrakcyjnego apartamentu zlokalizowanego w jednym z apartamentowców na kameralnym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 249 900 zł172 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

850 000 zł99 m² 8 559,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Błonie nowe domy do sprzedaży. Oferta deweloperska (klient ). Agencja domi zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu O pow. 99,3 M2 + 100 m2 ogrodu W trakcie ukończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wschód,Błonie

295 000 zł32 m² 9 207,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 120m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 349 900 zł128 m² 10 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Osiek,Błonie

586 598 zł76 m² 7 755,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Błonie,mazowieckie

1 579 000 zł150 m² 10 526,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż dom blisko stacji pkp, z którego dojazd do Warszawy koleją miejską zajmie zaledwie 28 minut. Nieruchomość znajduje się w centralnej części Błonia, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 688 900 zł276 m² 6 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Błonie,mazowieckie

1 600 000 zł138 m² 11 594,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę luksusowego, wolnostojącego domu o powierzchni 138 m , położonego w miejscowości Regów niedaleko Błonia. Ta elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 249 900 zł172 m² 7 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lesznowska

Osiek,Błonie

670 000 zł60 m² 11 215,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Błonie mieszkania na sprzedaż. Wyjątkowo atrakcyjny apartament 59,74 m2 w osiedlu apartamenty nad stawami wybudowanym w roku 2020. Apartament mieści się na parterze budynku o czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

899 000 zł120 m² 7 484,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Tel. Kolejny etap- planowany termin zakończenia budowy- wiosna 2026 Atrakcyjna oferta: nowy dom w stanie deweloperskim - Bez prowizji i pcc! Stan deweloperski do wykończenia Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

894 900 zł122 m² 7 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 349 900 zł128 m² 10 505 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij