dowolna

Nieruchomości Błonie - Oferty sprzedaży nieruchomości

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

894 900 zł122 m² 7 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 688 900 zł276 m² 6 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Przestronny Dom na sprzedaż, energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 270nm2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

660 000 zł71 m² 9 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 70m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Błonie,mazowieckie

1 300 000 zł100 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ogólne gminapruszkówkategoria ogólnamieszkaniekod pocztowy05-800 Mieszkanie jakomieszkanieukład mieszkaniarozkładowecena sprzedaży pln584 000 własnośćwłasnośćopłaty (czynsz, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Modlińska

Osiek,Błonie

1 710 000 zł3 876 m² 441,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy teren dla lokalizacji mieszkaniowo-usługowej. Lokalizacja: - błonie ul. Modlińska (dw579), - 19,5 km od Warszawy (ul. Połczyńska), - 15 km od planowanej lokalizacji Centralnego Portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

595 800 zł76 m² 7 876,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje | 75 m | Balkon Cena: 595 800 pln Miejsce postojowe w cenie Nowoczesne, kameralne osiedle położone w zielonej i spokojnej części Błonie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

660 000 zł71 m² 9 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona

Błonie,mazowieckie

680 000 zł5 274 m² 128,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 3 działki w idealnej lokalizacji (żukówka), położone przy drodze Gminnej, w spokojnej okolicy nowopowstałych domów jednorodzinnych k. Błonia na trasie do Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

949 900 zł122 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazowiecka

Błonie,mazowieckie

1 599 000 zł290 m² 5 514 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:703 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji z szybkim dostępem do stacji pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Błonie

Błonie,mazowieckie

450 000 zł3 359 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę na spokojnych obrzeżach Błonia. Działka jest w drugiej linii zabudowy z prywatną drogą dojazdową. Przeznaczona zgodnie z planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 600 000 zł163 m² 9 816 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

299 000 zł38 m² 7 786,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w gminie Błonie. Nieruchomość z dużym potencjałem w doskonałej cenie. Najważniejsze informacje powierzchnia: 38 m piętro: 1 mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Osiek,Błonie

1 200 000 zł192 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Domy Błonie na sprzedaż. Do sprzedaży dom W północnej części miasta błonia (obszar miejski). NA dużej prostokątnej działce 980 m2 około 2000 r został wybudowany dom w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł320 m² 5 278,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Cena do negocjacji! Nowoczesny , wolnostojący,energooszczędny , nisko budżetowy dom z basenem blisko kolejki Błonie Rokitno. Gotowy do wprowadzenia! Niskie koszty utrzymania ( 550 zł msc) Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Błonie

Wschód,Błonie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Ogrodzona Rezydencja: dom z potencjałem inwestycyjnym 150 m2 + 3 budynki parterowe | działka 3000 m | działalność gospodarcza, hotel, klinika, ośrodek edukacyjny. Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

631 600 zł67 m² 9 403,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jest to nowoczesne osiedle położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Błonia, stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie balans między naturą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

595 800 zł76 m² 7 876,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

639 900 zł77 m² 8 355,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Błonie,mazowieckie

475 000 zł48 m² 9 991,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Budynek i otoczenie: - blok po ociepleniu i malowaniu - spokojne sąsiedztwo i dużo zieleni wokół. Mieszkanie: okna na zachód i północ. Lokal gotowy do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

658 900 zł77 m² 8 604,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

621 600 zł67 m² 9 254,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

639 900 zł77 m² 8 355,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Błonie,mazowieckie

1 590 000 zł164 m² 9 695,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:995 m²

Piękny dom z bajecznym ogrodem - idealny dla rodziny! Błonie - osiedle domków jednorodzinnych :) Marzysz o przestronnym, stylowo urządzonym domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom usytuowany w pobliżu stacji kolejki Witanów , dojazd do Warszawy Śródmieście około 35 minut. Oferuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w miejscowości Bieniewice koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Błonie

Traugutta,Błonie

330 000 zł39 m² 8 527,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Błonie mieszkania na sprzedaż. Do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo- własnościowe w centralnej części miasta Błonia. Mieszkanie ma 39 m2 i mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

631 600 zł67 m² 9 403,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

631 900 zł67 m² 9 407,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

290 000 zł26 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26 m, położone na parterze w bloku mieszkalnym w miejscowości Pass. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Sochaczewska,Błonie

1 620 000 zł150 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Błonie domy na sprzedaż. Bardzo ciekawa oferta domu w pięknej cichej części Błonia. Dom został wybudowany w roku 2001 na działce 1000m2. Dom wybudowano w technologii tradycyjnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Błonie,mazowieckie

1 660 500 zł380 m² 4 369,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferujemy 3-kondygnacyjny dom jednorodzinny o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, idealny dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń i komfort. Dom o pow. użytkowej 180 m/powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

660 000 zł71 m² 9 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 289 900 zł172 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Błonie

Łąki,Błonie

4 600 000 zł1 306 m² 3 522,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1779m2 zabudowana budynkiem produkcyjno-biurowym o powierzchni zabudowy 406m2 i powierzchni użytkowej 1306 M2 , posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

958 900 zł120 m² 7 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu o powierzchni 120m2, usytuowanego na ładnej działce w bardzo ładnej miejscowości. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

958 900 zł120 m² 7 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

255 000 zł1 174 m² 217,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta biura nieruchomości / Na sprzedaż działka o powierzchni 1174m2 w gminie Błonie ok 5km na zachód od Błonia w okolicy nowych domów jednorodzinnych. Działka w kształcie.