dowolna

Nieruchomości Błonie - Oferty sprzedaży nieruchomości

178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

719 000 zł120 m² 5 985,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż pod lasem * Gotowe do odbioru Możliwość aranżacji strychu- 35 mkw, wysokość 2,20 mkw Parter: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

336 375 zł181 m² 1 858,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wszelkie zapytania dotyczące nieruchomości prosimy kierować do Komornika - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie Przemysław Kosyra Kancelaria Komornicza, 1 Maja 24 lok.11 96-500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Błonie,mazowieckie

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie w Centrum Błonia, o powierzchni 48 m2. Mieszkanie ma uregulowaną sytuację prawną, bez zadłużeń i zobowiązań, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 500 zł162 m² 4 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Zapraszamy na Prezentację , Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

769 900 zł150 m² 5 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2 posadowiony na działce 500 m2. Nieruchomość znajduje sie w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Dom - Bardzo Ładna Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na działce 252 m2, z garażem w bryle budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 298 000 zł167 m² 7 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący, w Bardzo dobrym stanie, gotowy do wprowadzenia , o powierzchni ok 167 m2, posadowiony na bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

709 999 zł190 m² 3 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom bliźniak w spokojnej okolicy niedaleko Błonia o powierzchni ok.190 m z garażem w bryle budynku Nieruchomość nadaje się w pełni do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 300 000 zł166 m² 7 831 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący, w Bardzo dobrym stanie , gotowy do wprowadzenia , o powierzchni ok 165 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

779 900 zł152 m² 5 131 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nowy Przestronny Dom ok.152 m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 152 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

710 000 zł190 m² 3 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

750 000 zł175 m² 4 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok 175 m2 posadowiony na ładnej działce ok 990 m2 Rozkład pomieszczeń: parter: ok 97 m2 - wiatrołap - holl -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Klaudia Westa Home Wolnostojący dom z zadbanym ogrodem i klimatyczną okolicą poszukuje nowego nabywcy! Nieruchomość znajduje się w niewielkiej wsi Paprotnia, tuż nieopodal miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

192 942 zł1 191 m² 162 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w rozwijającej się okolicy, w miejscowości Błonie powiat Warszawski, o pow. 1191 m.kw oddalona o 2km od centrum miasta. Sąsiedztwo to rzadka zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Błonie

Błonie,mazowieckie

700 000 zł11 900 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam Państwu ładny kawałek ziemi z siedliskiem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem bliskość terenów zielonych Działka rolna. Typ własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Błonie,mazowieckie

1 200 000 zł1 352 m² 887,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Błonie, ścisłe centrum! działka na inwestycje! znakomita oferta dla inwestorów. Działka mieści się bezpośrednio przy jednej Z ulic dochodzących do rynku miejskiego, ma 1352 m2 i kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Błonie,mazowieckie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Błonie. Domy na sprzedaż. Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość W ścisłym centrum Błonia! Oferta ta obejmuje dwa połączone ze sobą łącznikiem domy jednorodzinne na działce 1350M2. Oba domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

165 000 zł800 m² 206,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Błonie o powierzchni 800m2. Wymiary działki ok 23m x 34m. Brak planu miejscowego, jest decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 249 000 zł174 m² 7 178 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

-Zapraszamy Serdecznie na Prezentację- przedstawiamy Do sprzedaży Bardzo Ładny, przestronny Dom z podpiwniczeniem o powierzchni ok. 313 m2, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

829 900 zł150 m² 5 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,lubelskie

219 000 zł160 m² 1 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:21 356 m²

Oferujemy Państwu siedlisko w malowniczej miejscowości Błonie gmina Janów Podlaski. Działka o powierzchni 2,14 hektara zabudowana jest budynkiem produkcyjnym o pow. ok 160 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szanowni Państwo , Mam Państwu przyjemność zaprezentować skrajny lokal z ogródkiem o pow. 60,37m2 - alternatywa 3 pokojowego mieszkania w bloku ;) na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Błonie

Błonie,dolnośląskie

3 047 325 zł40 631 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka przemysłowa położona w Błoniach gm. Miękinia w odległości 9 km od Środy Śląskiej, 10 km do granicy miasta Wrocławia w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej Nr 94. Uchwała Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 500 zł162 m² 4 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

749 000 zł120 m² 6 235,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bez podatki pcc bez prowizji Atrakcyjna lokalizacja 6 km od zachodniej strony Wrocławia miejscowość Błonie 120,12 m2 Działka 296 m2 Symbol A1 Polecamy Państwu kameralne osiedle domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bieniewicka

Błonie,mazowieckie

600 000 zł111 m² 5 415,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny, dwupoziomowy, 110,8 m2, w stanie deweloperskim, z własnym ogródkiem i garażem. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

779 800 zł95 m² 8 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:507 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 92 m2 posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 500 m2 Dom w pełni wyposażony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bieniewicka

Błonie,mazowieckie

600 000 zł111 m² 5 415,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

719 000 zł120 m² 5 985,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bez podatki pcc bez prowizji Atrakcyjna lokalizacja 6 km od zachodniej strony Wrocławia miejscowość Błonie 120,12 m2 Działka 296 m2 Symbol B1 Polecamy Państwu kameralne osiedle domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

750 000 zł175 m² 4 286 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bieniewicka

Błonie,mazowieckie

600 000 zł111 m² 5 415,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny, dwupoziomowy, 110,8 m2, w stanie deweloperskim, z własnym ogródkiem i garażem. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

129 000 zł2 000 m² 64,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 2000m2 , położona w Gminie Błonie w miejscowości Cholewy. Dojazd drogą asfaltową i ok. 20m utwardzoną drogą Gminną. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

849 980 zł150 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

749 500 zł160 m² 4 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Nowa inwestycja. Nowoczesna Bryła Budynku. Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

749 000 zł162 m² 4 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Nowa inwestycja! Zapraszamy na Prezentację , Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

599 000 zł110 m² 5 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m2 usytuowany na działce 250 m2 z ogródkiem oraz garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - Bardzo Ładna Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na działce 252 m2, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

749 800 zł162 m² 4 617 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, funkcjonalny, bardzo ciekawy Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Błonie,mazowieckie

1 282 200 zł21 370 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Bramkach, niedaleko Błonia. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość.