dowolna

Nieruchomości Błonie - Oferty sprzedaży nieruchomości

180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

749 000 zł186 m² 4 026,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Pkp błonie! lub S8 - duża działka , a wszystko to tylko 35 km od Centrum Warszawy, a gdzie: żukówka gmina błonie Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu na dużej działce 3400 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Miękińska

Błonie,dolnośląskie

2 400 000 zł13 500 m² 177,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o pow. 1.35 ha w m. Błonie pod Wrocławiem, gm. Miękinia. Działka obecnie ma status działki rolnej, jednakże na ukończeniu jest proces przekształcenia działki na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

599 800 zł112 m² 5 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

511 000 zł69 m² 7 405,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Błonie mieszkania na sprzedaż. Rewelacyjne trzypokojowe, wykończone, umeblowane mieszkanie W błoniu na osiedlu "lesznowska". Mieszkanie ma 59.8 M2 powierzchni + ok.10M2 TARASU Z WIDOKIEM NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 800 zł162 m² 4 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, funkcjonalny i bardzo ciekawy Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

789 900 zł116 m² 6 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Dom w Bardzo Ładnym Rejonie. Cisza i Zieleń. Przedstawiamy do sprzedaży b. ładny Dom o powierzchni ok. 116 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce, zlokalizowany w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny Dom - Bardzo Ładna Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 112 m2 usytuowany na działce 252 m2, z garażem w bryle budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 500 zł162 m² 4 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Zapraszamy na Prezentację , Zdjęcia przedstawiają wizualizację. prosimy więc o wyrozumiałość, przedsprzedaż tylko u nas. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, funkcjonalny i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

599 800 zł112 m² 5 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

170 000 zł955 m² 178,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zdjęcia W poniedziałek / Na sprzedaż działka o pow. 955m , zlokalizowana w gminie Błonie, w miejscowości Stare Faszczyce. Działka w I- linii zabudowy, dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

332 000 zł40 m² 8 379,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji - miejscowości Błonie. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie z bardzo niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Powstańców

Błonie,mazowieckie

4 000 000 zł18 202 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa zabudowana składająca się z 2 działek: 58 (15959 m2) i 59 (2243 m2). Obszar działki nr 58 objęty jest w 63% miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Błonie,mazowieckie

4 000 000 zł283 m² 14 114 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:18 202 m²

Dom dla dużej rodziny, także wielopokoleniowej. Kondygnacje nadziemne mogą być traktowane jako 2 oddzielne mieszkania. Mają własne wejścia z zewnątrz, kuchnie i łazienki. Z obu stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

839 900 zł166 m² 5 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycje w Błoniu , atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 165 m2 posadowiony na działce 340 m2. Zdjęcia prezentują wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,dolnośląskie

719 000 zł120 m² 5 981,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:242 m²

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w podwrocławskich Błoniach. Domy będą wydawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

839 900 zł166 m² 5 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,dolnośląskie

749 000 zł120 m² 6 230,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 019 800 zł145 m² 7 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Piękny Dom wśród zieleni. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący z poddaszem o powierzchni ok. 142m2, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni na peryferiach Błonia. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

599 800 zł112 m² 5 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 650 000 zł218 m² 7 568,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wykończony, wyposażony dom o powierzchni 167,54 m2 + 50,30 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż) z 2016 r. na działce 1000 m2 z zadbanym ogrodem oraz możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Mikołaja z Błonia

Błonie,mazowieckie

350 000 zł3 800 m² 92,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni ok. 3800m2 ( do wydzielenia geodezyjnego , powierzchnia i wymiary mogą nie znacznie ulec zmianie ) , zabudowana 2 budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

600 000 zł7 060 m² 84,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka siedliskowa o pow. 7060m2 , zabudowana budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni 636m2 , według ewidencji budynków , budynki produkcyjne , usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Błonie

Błonie,mazowieckie

600 000 zł7 060 m² 84,99 zł/m²

 

 

 

Błonie,mazowieckie

275 000 zł3 200 m² 85,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni ok. 3200m2 ( do wydzielenia geodezyjnego , powierzchnia może nie znacznie ulec zmianie ) , zabudowana budynkiem gospodarczo - mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

598 900 zł112 m² 5 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

839 900 zł166 m² 5 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Spacerowa

Błonie,mazowieckie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:974 m²

Mamy do zaoferowania dom w Błoniu przy ul. Spacerowej. Jest to projekt firmy archon - "dom w werbenach 3" Budowa została rozpoczęta w 2014 roku. Aktualnie dom jest w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 500 zł162 m² 4 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

740 000 zł152 m² 4 868 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowy Przestronny Dom ok.152 m2. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 152 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

769 900 zł150 m² 5 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Prezentuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2 posadowiony na działce ok 450 m2. Nieruchomość znajduje sie w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

839 900 zł166 m² 5 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Błonie

Błonie,mazowieckie

129 000 zł3 465 m² 37,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż urokliwa działka o powierzchni 3465m2 , położona w Gminie Błonie w miejscowości Cholewy ok. 7km od Leszna i 10k do Błonia / Dojazd drogą asfaltową. Kształt trapez ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Passowska

Błonie,mazowieckie

450 000 zł3 359 m² 133,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka (nr ew 35/2) niezabudowana w drugiej linii zabudowy z prywatną drogą dojazdową. Przeznaczona zgodnie z mpzp - miasta Błonie (uchwała nr VI/28/07 - ogłoszona w Dz.U Woj.Maz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Błonie

Błonie,mazowieckie

480 000 zł3 350 m² 143,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 3 350 m2. Działka w drugiej linii zabudowy z prywatną drogą (szer. 4m i dł. 50m) dojazdową. Przeznaczenie wg mpzp - 3 P.U - tereny obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Błonie,mazowieckie

332 000 zł40 m² 8 379,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 39,6m2 w centrum Błonia. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku, rok budowy 1969, blok zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

748 800 zł162 m² 4 622 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

839 900 zł166 m² 5 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

839 900 zł166 m² 5 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²