dowolna

Domy na sprzedaż Błonie - Oferty sprzedaży domów

84 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

84 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Błonie

Błonie,mazowieckie

365 000 zł140 m² 2 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy na sprzedaż Błonie okolice. Nieruchomości na sprzedaż okolice Błonia. Dom o powierzchni 156 m w stanie surowym otwartym do sprzedaży w Rochalikach. Dom posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Błonie

Błonie,mazowieckie

385 000 zł160 m² 2 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy na sprzedaż Błonie okolice. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 214 m w stanie surowym otwartym w Rochalikach. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 1000 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

1 237 000 zł147 m² 8 397,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Domy Błonie. Nowy dom w Błoniu z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi. Salon o pow. 31m2 łaczy się dyskretnie z aneksem kuchenny o pow. 14m2. Na parterze pokój 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poznańska

Błonie,mazowieckie

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Domy Błonie. Dom o powierzchni 200m posadowiony na działce o pow. 3700m. Dom pełni funkcję dwurodzinnego z dwoma oddzielnymi wejściami. Dom wybudowany w 1960 roku , piętro dobudowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Błonie

Błonie,mazowieckie

331 300 zł130 m² 2 548,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domy Błonie okolice. Bardzo ładny dom w Bramkach blisko Błonia. Dom został wybudowany z gazobetonu w 2008 roku według gotowego projektu " orzech " z Pracowni Projektowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Błonie

Błonie,mazowieckie

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Domy Błonie. Cena do negocjacji. Wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 260m i użytkowej 200m w Błoniu. Dom na działce o powierzchni 700m w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

725 000 zł118 m² 6 144,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nieruchomości Błonie i okolice. Nieruchomości Bieniewice. Domy na sprzedaż w okolicach Błonia. Dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny o powierzchni 140m na działce o powierzchni 750m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poznańska

Błonie,mazowieckie

2 100 000 zł200 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Domy błonie. Kompleks dom wolno stojący, obiekt biurowy oraz magazyn w Błoniu przy Trasie Poznańskiej. Całość położona na dużej działce 3000 m. Dom o powierzchni całkowitej 245.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Domy Błonie. Atrakcyjna cena I położenie. Duży, elegancji dom o powierzchni całkowitej 245 m, posadowiony na działce 1800 m2. Dom wybudowany w 2000 roku, z cegły max, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Informacje ogólne: dom jednorodzinny 150 m działka ok. 700 m (20x35) kubatura budynku 630,97 m zestawienie powierzchni (bez tynków wewnętrznych): parter:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąki

Błonie,mazowieckie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Sprzedam nowy, bardzo solidnie,bez oszczędności wykonany jak dla siebie dom.Stan surowy zamknięty.Położony w odległości 1 km od pkp,pks i centrum miasta.Do centrum W-wy 30 min pociągiem.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

600 000 zł1 074 m² 558,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Dom posiada instalację gazowa, elekktryczną.Szambo oraz możliwośc podłączenia do ścieków komunalnych.Dom do zamieszkania bez remontu.Zbudowany z trzech warstw cegły czerwonej, ocieplony. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

725 000 zł145 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:606 m²

Domy Błonie. Wolno stojący dom w Błoniu, 17km od Warszawy. Dom stoi wśród nowych domów jednorodzinnych. Został zbudowany w 2001 roku, z wysokiej jakości materiałów (pustak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

505 000 zł1 506 m² 335,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Lokalizacja: 30 km do Warszawy, 5 km do Błonia, 10 km do Grodziska Maz., 20 km do Niepokalanowa Dom znajduje się na ogrodzonej dużej działce, obok domu sytuuje się wolno stojący garaż. Droga biegnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąki

Błonie,mazowieckie

600 000 zł220 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Dom w Błoniu w odległości 10 min od pkp, 15 min od centrum. Dom wybudowany w 2008r, na działce 1216 m2. Działka ogrodzona siatką, z bramą, nie zagospodarowana. Budynek ocieplony 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błonie

Błonie,mazowieckie

60 000 zł100 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania piękny Dom z bala z przeznaczeniem Gastronomicznym (ostatnio używany jako karczma). Możliwość wykorzystania jako mieszkalny rekreacyjny. Dom będzie na pewno ozdobą działki:).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 600 000 zł220 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zamienię na mniejszy lub sprzedam dom z budynkiem gospodarczym w Błoniu. Działka: 700m.kw.; woda, gaz, prąd, kanalizacja miejska. Stan dobry, pow. mieszkalna ok. 220 m.kw. - parter, dwa piętra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

840 000 zł200 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Kamienica w centrum Błonia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

645 000 zł166 m² 3 885,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Forma całkowita: 166,4 Pow. działki: 390 Rok techniczny: do mieszkalny w stanie deweloperskim, ocieplony, o powierzchni użytkowej 96,14 m2, składający się z: parteru: salon 35,13 m2 (miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:986 m²

Dom 100 m2, działka 986 m2 w spokojnej uliczce ,tuż przy centrum, w pobliżu trasy poznańskiej. Dom do niewielkiego remontu, wstawione nowe okna plastikowe, budynek ocieplony styropianem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

dom 130 m , na bardzo ładnej działce , możliwość rozbudowy ,położony w atrakcyjnym miejscu ,w okolicy domlów jednorodzinnych, usytuowany jestna górce ,około 25 km do warszawy. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

500 000 zł140 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jest w trakcie budowy.Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano od strony wejścia pokój dzienny, dalej kuchnię ze spiżarnią, dodatkowy pokój, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,podkarpackie

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:73 600 m²

Pilnie sprzedam Opis budynku: piwnice: kuchnia, pokój, łazienka, spiżarka, kotłowania. Parter: kuchnia 3 pokoje. Poddasze: do adaptacji ( 3 pokoje). Materiał budowlany: cegła + pustak. Dach: blacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Błonie

Błonie,mazowieckie

850 000 zł360 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom pobudowany został w 1999roku. Powierzchnia mieszkalna domu to 360 mk. Jest to bliźniak z oddzielnymi wejściami, oddzielnymi instalacjami wody, prądu, i kanalizacji. Dom jest częściowa.