dowolna

Domy na sprzedaż Błonie - Oferty sprzedaży domów

85 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 ogłoszeń

730 000 zł198 m² 3 686,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w stolicy! Na sprzedaż niemal wykończony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 158,9 m z dodatkowym strychem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł167 m² 9 580,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam Dom położony w doskonałej lokalizacji 30 min. drogi od centrum Warszawy 14 km od Grodziska Mazowieckiego. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się szkoła, centrum , punkty.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł280 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:19 744 m²

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo z dostępem do rzeki Rokitnica Błonie, ul. Powstańców Zapraszam do zakupu unikalnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu położonego w jednej z najlepszych lokalizacji w Błoniu przy ul. Powstańców. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 599 000 zł180 m² 8 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 493 m²

Są domy, które mają duszę. Ta nieruchomość to przestrzeń z charakterem, klimatem i historią idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod działalność profesjonalną czy realizacje.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania parterowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 120 m2 w miejscowości Błonie, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł122 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł372,36 m² 4 431,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący o solidnej, tradycyjnej konstrukcji, położony na dużej działce z pięknym ogrodem. Budynek murowany, z dachem dwuspadowym o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł150 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Błonie domy na sprzedaż. Bardzo ciekawa oferta domu w pięknej cichej części Błonia. Dom został wybudowany w roku 2001 na działce 1000m2. Dom wybudowano w technologii tradycyjnej ,.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł190 m² 5 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, niezależności oraz nieruchomości o dużym potencjale, zarówno do zamieszkania, ale również jako inwestycja przynosząca dochód. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł166,94 m² 5 684,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

167 M2 / 5 pokoi / garaż / błonie / dostępne 2 części Budynek: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2025 roku o powierzchni całkowitej 464,56 m , na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł166 m² 13 253,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom parterowy o powierzchni 166 m, położony w cichej i spokojnej części Błonia, na pięknie zagospodarowanej działce 935 m.Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Sprzedaż 1/2 bliźniaka W stanie Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł71,10 m² 9 283 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 70m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 900 zł85,77 m² 6 796,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:101 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Czy wyobrażacie sobie Państwo poranki bez pośpiechu? Tutaj dosłownie kilka minut pieszo dzieli Państwa od placówek edukacyjnych. 20 Minut do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł122 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł121 m² 12 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment gotowy do wprowadzenia! Wysoki standard! Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł270 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Nieruchomość Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 270 m2 położony w Błoniu w spokojnym otoczeniu zieleni i domów jednorodzinnych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł87 m² 9 183,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż Bliźniak o powierzchni całkowitej 87,5m2 posadowiony na działce 408m2 w gminie Błonie , ok 5km od Centrum Błonia. Bliźniak budowany w technologi tradycyjnej , składający.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 100 m² 74,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Działka na sprzedaż O powierzchni 3 100 M Z zabudową, położona W cichej I zielonej miejscowości błonie W gminie łęczyca, woj. Łódzkie. Działka ma dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł122 m² 8 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł198 m² 8 585,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Zapraszam do zakupu. Komfortowy dom na obrzeżach Błonia o powierzchni użytkowej 198 m z możliwością adaptacji wysokiego poddasza. Nieruchomość usytuowana na dużej, ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł273 m² 10 219,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Luksusowy dom wolnostojący w Błoniu nowoczesny, gotowy do wprowadzenia [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy wyjątkowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172,30 m² 7 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 365 000 zł230 m² 5 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Szukasz miejsca, w którym odnajdziesz spokój i odprężenie? Ten dom może być właśnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł175,32 m² 7 409,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

175 M / 5 pokoi / komfortowy bliźniak / garaż / błonie dane techniczne: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (lewy segment) o powierzchni użytkowej 175,32 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do zakupu. Klimatyczny I funkcjonalny dom w Błoniu. Działka 800 metrów. Powierzchnia zabudowy nieruchomości 206 m2. Powierzchnia użytkowa podstawowa 156,55 m2, pomocnicza 70,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172,30 m² 7 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedaż nowoczesnego domu jednorodzinnego z 2022 roku o wyjątkowym standardzie wykończenia, położonego 3km od Błonia w miejscu, które pozwala codziennie obcować z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł121,08 m² 7 515,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne segmenty W centrum błonia, osiedle zamknięte Oferujemy na sprzedaż nowoczesne lokale mieszkalne w kameralnym, zamkniętym osiedlu składającym się z jedenastu segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij