dowolna

Budynki użytkowe Błonie – oferty sprzedaży i najmu

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

9 900 zł250 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

AD Nieruchomości prezentuje: do wynajęcia budynek usługowo-magazynowy z placem Błonie, dk92 Do wynajęcia budynek idealny na działalność usługową, siedzibę firmy lub magazyn, położony.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Opis Oferty Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w Błoniu, bezpośrednio przy jednej z głównych arterii miasta, zapewniającej doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Budynek użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

35 200 €8 800 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 8800 m2, błonie, woj. mazowieckie. Stardard: ogrzewanie możliwość przystosowania obiektu do lekkiej produkcji - po uzyskaniu pozwoleń świetliki oddymianie -.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Błonie

Błonie,mazowieckie

21 108 €7 036 m² 3 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z unikalnej oferty powierzchni magazynowej w nowoczesnym parku logistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

52 500 €15 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Nowoczesny park logistyczny zlokalizowany przy trasie Warszawa - Poznań. Magazyny wysokiego składowania wyposażone w doki i najnowsze rozwiązania techniczne. Magazyny są ogrzewane, możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Błonie

Błonie,dolnośląskie

11 000 000 zł2 550 m² 4 313,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Obiekt W budowie Nowa hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo-handlowym-2550 m kw. położona poza granicami miasta-kierunek Błonie. -hala 2200m2, pięć bramam z poziomu 0.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Błonie

Błonie,mazowieckie

3 000 zł1 700 m² 1,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w Błoniu na dużym terenie przemysłowym utwardzony plac składowy, parkingowy o powierzchni 1700m2 Na miejscu jest wózek widłowy - możliwość wynajęcia z operatorem Na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wierzbowa

Błonie,mazowieckie

29 900 zł410 m² 72,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wynajem budynku biurowego 410 m Błonie k. Warszawy Oferujemy do wynajęcia lub sprzedaży przestronny budynek biurowy o powierzchni 410 m , zlokalizowany w Błoniu , z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Błonie

Błonie,mazowieckie

18 984 €6 780 m² 2,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek magazynowo biurowy położony pod Warszawą w miejscowości Błonie. Powierzchnia. użytkowa 6780m2, w zabudowie wolnostojącej, został wybudowany w technologii szkieletowej stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Błonie

Błonie,mazowieckie

3 525 000 zł2 350 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedaży budynek biurowo/usługowy, wybudowany w latach siedemdziesiątych. Budynek posiada trzy kondygnacje, jest częściowo podpiwniczony. Jest możliwość zmiany sposobu użytkowania budynku.

Szczegóły ogłoszenia

8 550 €1 900 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1900 m2 w Błoniu. Standard: nowoczesny park logistyczny możliwa produkcja odporność ogniowa 4 000 mj/m2 tryskacze esfr wysokość w świetle 10.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł1 150 m² 5 826,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 321 m²

Nieruchomość magazynowa-biurowa - produkcyjno-handlowa zlokalizowana w centralnej Polsce, w regionie o rozwiniętej infrastrukturze logistycznej. Na terenie o powierzchni 2321 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł817 m² 1 211,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Błonie, nieruchomość biurowo - magazynowa, pow 817 m2, działka 1781 m2, sprzedam, 990 000 pln netto. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium.

Szczegóły ogłoszenia

13 421 000 zł4 577 m² 2 932,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 527 m²

Na sprzedaż magazyn położony w Błoniu, przy ulicy Grodziskiej, z dogodnym dojazdem, zaledwie 30 minut od Warszawy. Możliwości wykorzystania nieruchomości obejmują magazynowanie, składowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec z parkingiem Błonie

Błonie,mazowieckie

5 000 000 zł1 033,30 m² 4 838,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Na Sprzedaż: budynek Usługowo-Biurowy z Warsztatem w Centrum Błonia Oferujemy na sprzedaż przestronny budynek usługowo-biurowy wraz z warsztatem zlokalizowany w sercu Błonia,. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Błonie

Błonie,mazowieckie

18 039 €6 681 m² 2,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Na wynajem hala z chłodnią i mroźnią w Błoniu o łącznej powierzchni 15.575 mkw to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Błonie

Błonie,mazowieckie

23 000 zł2 300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Czynsz 10 zł + vat za 1 m2 miesięcznie + 3 zł za 1 m2 miesięcznie /.

Szczegóły ogłoszenia

8 944 €2 236 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn wysokiego składowania 2236 m2, błonie, woj. mazowieckie. Stardard: ogrzewanie możliwość przystosowania obiektu do lekkiej produkcji - po uzyskaniu pozwoleń świetliki oddymianie -.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Błonie

Błonie,dolnośląskie

5 000 000 zł1 647 m² 3 035,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 730 m²

Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy-biurowy | 1 647 m | działka 5 730 m | 7 km od Wrocławia Cena: 5 000 000 zł netto Powierzchnia budynku: 1 647,05 m Powierzchnia działki: 5 730.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Błonie

Błonie,mazowieckie

32 000 000 zł10 936 m² 2 926,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Oferujemy nowoczesną nieruchomość magazynowo-biurową zlokalizowaną w centralnej Polsce, w regionie.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł1 306 m² 3 522,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1779m2 zabudowana budynkiem produkcyjno-biurowym o powierzchni zabudowy 406m2 i powierzchni użytkowej 1306 M2 , posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

40 000 zł2 655 m² 15,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Magazyn do wynajęcia Błonie, 2 655 m Do wynajęcia kompleks magazynowy o łącznej powierzchni 2 655 m , zlokalizowany w Błoniu, w dogodnej odległości od głównych tras.

Szczegóły ogłoszenia

14 625 €3 250 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 3250 m2 w Błoniu. Standard: nowoczesny park logistyczny możliwa produkcja odporność ogniowa 4 000 mj/m2 tryskacze esfr wysokość w świetle 10.

Szczegóły ogłoszenia

9 796 800 zł8 164 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:12 945 m²

Magazyn na sprzedaż w Błoniu, przy ul. Grodziskiej świetna lokalizacja i potencjał inwestycyjny. Nieruchomość oferuje możliwość prowadzenia produkcji oraz działalności uznanych za.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł817 m² 1 211,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Przedmiotem sprzedaży jest własności działki o numerze ewidencyjnym 13/2 o powierzchni 1781 m oraz prawo własności do zabudowań posadowionych na tym gruncie: - budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 525 000 zł2 350 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 897 m²

Na sprzedaż budynek biurowo-hotelowy położony w Błoniu, przy ulicy Grodziskiej. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele biurowe, hotelowe lub usługowe, oferując przestronne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Błonie

Błonie,mazowieckie

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| do wynajęcia przestronny magazyn, o powierzchni ok. 350 m zlokalizowany w Błoniu, idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni magazynowej; z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Błonie

Błonie,mazowieckie

2 760 000 zł2 300 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży hala o powierzchni 2300 m2 w Błoniu, pod magazyn, usługi, produkcję itp. Jest część biurowa oraz socjalna. Możliwość zakupu sąsiedniej hali o powierzchni 1300 m2, też.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Maszynowa

Błonie,dolnośląskie

20 800 000 zł1 100 m² 18 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Na sprzedaż innowacyjny obiekt biurowo-magazynowy zlokalizowany w miejscowości Błonie (źródła), w bezpośrednim sąsiedztwie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Hala z parkingiem Błonie

Błonie,mazowieckie

9 796 000 zł8 164 m² 1 199,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż: hala przemysłowo-magazynowa 8164 m Błonie k. Warszawy Lokalizacja: błonie, zaledwie 39 km od centrum Warszawy 3 km od węzła autostrady A2 (grodzisk Mazowiecki) 500 m od stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

31 850 000 zł29 501 m² 1 079,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:29 501 m²

Hala ok. 8 650 m | Biura ok. 2 565 m | Działka 29 500 m Na sprzedaż kompleks magazynowo biurowy położony w Błoniach przy ul. Lesznowskiej 20b, w sąsiedztwie strefy przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Błonie

Błonie,mazowieckie

15 000 zł500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni państwo - miejsce warsztatowe o powierzchni 7 x 36 metrów z przejazdem oraz szatnią, łazienką i biurem 50 metrów to idealne miejsce na poważny warsztat tuż obok sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Szanowni Państwo, przedstawiamy państwu budynek administracyjno-biurowy. budynek jest ogrzewany gazem, funkcjonuje od roku 1972. W razie zainteresowania powierzchnią zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł4 000 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

Szanowni Państwo, posiadamy halę warsztatowo/magazynowo/produkcyjną do zaaranżowania przez najemcę. Budynek jest w trakcie modernizacji by spełniać dzisiejsze standardy. W kompleksie hal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Błonie

Błonie,mazowieckie

18 039 €6 681 m² 2,70 €/m²

 

 

 

Błonie,mazowieckie

21 108 €7 036 m² 3 €/m²

 

 

 

Łąki,Błonie

4 600 000 zł1 306 m² 3 522,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Błonie,mazowieckie

1 300 000 zł100 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ogólne gminapruszkówkategoria ogólnamieszkaniekod pocztowy05-800 Mieszkanie jakomieszkanieukład mieszkaniarozkładowecena sprzedaży pln584 000 własnośćwłasnośćopłaty (czynsz, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Błonie

Łąki,Błonie

4 600 000 zł1 306 m² 3 522,21 zł/m²

 

 

 

Błonie,mazowieckie

15 255 €5 085 m² 3 €/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij