Mieszkanie, ul. Lesznowska

Lesznowska, Błonie, mazowieckie

  • 599 000 zł
  • 76,58 m²
  • 7 821,89 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz Wierzbic...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Lesznowska

Lesznowska, Błonie, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

599 000 zł

76,58 m²

7 821,89 zł/m²

Mieszkanie, ul. Lesznowska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

599 000 zł 76,58 m² 7 821,89 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 599 000 zł (7 821,89 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Błoniu)
  • Dostępne: październik 2027
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 76,58 m², 3 pokoje; stan: deweloperski
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2027
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: DEVELOPME Sp. z o.o., zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 455000

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zadzwoń kiedy masz czas - jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy

Spokój pod miastem, wygoda na co dzień

Kameralne osiedle otoczone zielenią, zaprojektowane z myślą o komforcie mieszkańców.
W cenie mieszkania otrzymujesz miejsce postojowe, a nowoczesna architektura i eleganckie części wspólne podkreślają wysoką jakość inwestycji.
Funkcjonalne układy mieszkań sprawiają, że przestrzeń pracuje dla Ciebie każdego dnia. (...)

Agent

Mateusz Wierzbicki

739 103...

739 103 575

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mateusz Wierzbicki

739 103...

739 103 575

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.