dowolna

Mieszkania Błonie – oferty mieszkań na Mazowszu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

639 900 zł77 m² 8 355,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jest to nowoczesne osiedle położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Błonia, stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie balans między naturą a bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Błonie

Traugutta,Błonie

330 000 zł39 m² 8 527,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Błonie mieszkania na sprzedaż. Do sprzedaży mieszkanie spółdzielczo- własnościowe w centralnej części miasta Błonia. Mieszkanie ma 39 m2 i mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

631 600 zł67 m² 9 403,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

631 900 zł67 m² 9 407,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

290 000 zł26 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26 m, położone na parterze w bloku mieszkalnym w miejscowości Pass. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

3 400 zł60 m² 56,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Błonie, mieszkania do wynajęcia. NA wynajem od zaraz tylko dla osób dorosłych , bez dzieci i bez zwierząt wyjątkowo atrakcyjny apartament 59,74 m2 w osiedlu apartamenty nad stawami wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

629 900 zł67 m² 9 377,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

629 900 zł67 m² 9 377,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

629 900 zł67 m² 9 377,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

855 900 zł91 m² 9 368,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

729 900 zł77 m² 9 496,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

629 900 zł67 m² 9 377,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wschód,Błonie

270 000 zł32 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 32,04 m , na którą składają się: -salon z wejściem do oddzielnej kuchni (można przerobić na aneks kuchenny), - sypialnia, - przedpokój, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Błonie

Błonie,mazowieckie

299 000 zł32 m² 9 349,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Błonie pass. Mieszkanie- kawalerka w stanie deweloperskim w apartamentowcu oddanym do użytku w zeszłym roku w osiedlu "park nad strumykiem". Oferowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Błonie

Traugutta,Błonie

310 000 zł39 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wschód,Błonie

270 000 zł32 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

855 900 zł91 m² 9 368,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

629 900 zł67 m² 9 377,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Błonie,mazowieckie

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia M-3 , w ścisłym centrum Błonia , przy ul.Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi , widnej kuchni , przedpokoju , balkonu i piwnicy. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Osiek,Błonie

586 598 zł76 m² 7 755,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej pod Warszawą - idealna propozycja dla osób szukających balansu między spokojem a dostępem do miasta. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Błonie

Błonie,mazowieckie

299 000 zł32 m² 9 349,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Błonie,mazowieckie

539 000 zł48 m² 11 229,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1. piętrze 4-kondygnacyjnego bloku z lat 60. w jednej z najlepszych części Błonia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wschód,Błonie

270 000 zł32 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łąki,Błonie

620 000 zł62 m² 10 006,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,96 m , położone na drugim piętrze w bloku po termomodernizacji, zlokalizowanym przy ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

855 900 zł91 m² 9 368,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Błonie,mazowieckie

593 900 zł76 m² 7 851,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Osiek,Błonie

586 598 zł76 m² 7 755,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kocha

Błonie,dolnośląskie

339 000 zł79 m² 4 267,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 79,44 m , położone na parterze w 1-piętrowym budynku przy ul. Kocha 26a w Błoniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wschód,Błonie

500 000 zł62 m² 8 069,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opis Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kameralną nieruchomość: 3-pokojowe mieszkanie, z możliwością przebudowy na 4 pokoje w Centrum Błonia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Błonie

Błonie,mazowieckie

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Błonie i okolice- mieszkania na sprzedaż. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą super atrakcyjnego apartamentu zlokalizowanego w jednym z apartamentowców na kameralnym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wschód,Błonie

295 000 zł32 m² 9 207,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Osiek,Błonie

586 598 zł76 m² 7 755,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lesznowska

Osiek,Błonie

670 000 zł60 m² 11 215,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Błonie mieszkania na sprzedaż. Wyjątkowo atrakcyjny apartament 59,74 m2 w osiedlu apartamenty nad stawami wybudowanym w roku 2020. Apartament mieści się na parterze budynku o czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Błonie,mazowieckie

610 000 zł48 m² 12 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie położone na parterze, na osiedlu Apartamenty Orologio na ul. Wiejskiej. Osiedle oddane pod koniec roku 2023. Mieszkanie narożne, południowo-zachodnie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Narutowicza,Błonie

479 000 zł63 m² 7 639,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 62,7 m | Błonie | III piętro Oferuję mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone na trzecim piętrze w zadbanym bloku z 1974 roku, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Wschód,Błonie

425 000 zł39 m² 10 970,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy przytulne, a zarazem funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,74 m z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Traugutta,Błonie

385 000 zł46 m² 8 446,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy przestronne - 45,58m2 - trzypokojowe mieszkanie o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, położone w zielonej i dobrze skomunikowanej części Błonia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Błonie

Łąki,Błonie

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Błonie mieszkania do wynajęcia. Rezerwacja! Do wynajęcia śliczne, czyściutkie, malutkie mieszkanie o powierzchni 27mkw na I piętrze, czteropiętrowego bloku stojącego wśród zieleni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lesznowska

Osiek,Błonie

2 550 zł39 m² 65,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Błonie mieszkania na wynajem. Błonie ul. Lesznowska -mieszkanie do wynajęcia od 2 września 2025r. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,64m2 w wybudowanym w roku 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lesznowska

Osiek,Błonie

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie mieści się na III piętrze apartamentowca wybudowanego w r. 2020. Do mieszkania przynależy ogromny ok. 10 mkw taras z wyjątkowo atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

3 400 zł64 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Błonie, pass. Mieszkania do wynajęcia. Wyjątkowa oferta dla bardzo wymagającego klienta. Mieszkanie ma 64m2 i mieści się na I piętrze apartamentowca oddanego do użytku na przełomie roku.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij