dowolna

Domy z garażem Błonie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

6 500 zł220 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom o powierzchni 170m2 + 600 m działki + garaż 2 stanowiskowy - centrum Błonia. AD Nieruchomości prezentuje do wynajęcia stylowy, w pełni umeblowany dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł139 m² 8 992,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego zgiełku budzi Cię cisza, zieleń i przestrzeń tylko dla Ciebie. Kilka minut później możesz już być w drodze do Warszawy - wygodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł214,80 m² 8 379,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Posiadłość Z potencjałem | 3000 m ogrodu Szukasz miejsca, gdzie luksusem nie są złote klamki, ale absolutna cisza, starodrzew i przestrzeń, której nie znajdziesz na nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł166 m² 13 253,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom parterowy o powierzchni 166 m, położony w cichej i spokojnej części Błonia, na pięknie zagospodarowanej działce 935 m.Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł122 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 475 000 zł121,50 m² 12 139,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny segment w centrum Błonia osiedle zamknięte Prezentujemy do sprzedaży wyjątkowy, w pełni wykończony i kompletnie wyposażony segment w wysokim standardzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu położonego w jednej z najlepszych lokalizacji w Błoniu przy ul. Powstańców. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł230 m² 5 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english Szukasz miejsca, w którym odnajdziesz spokój i odprężenie? Ten dom może być właśnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania parterowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 120 m2 w miejscowości Błonie, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł121,08 m² 7 020,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

DO sprzedaży - nowoczesne segmenty W centrum błonia, na zamkniętym osiedlu Oferuję do sprzedaży lokale mieszkalne w kompleksie jedenastu lokali w zabudowie szeregowej, tworzące kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł121 m² 12 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment gotowy do wprowadzenia! Wysoki standard! Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł372,36 m² 4 431,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący o solidnej, tradycyjnej konstrukcji, położony na dużej działce z pięknym ogrodem. Budynek murowany, z dachem dwuspadowym o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł270 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:780 m²

Nieruchomość Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 270 m2 położony w Błoniu w spokojnym otoczeniu zieleni i domów jednorodzinnych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł190 m² 5 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, niezależności oraz nieruchomości o dużym potencjale, zarówno do zamieszkania, ale również jako inwestycja przynosząca dochód. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 100 m² 74,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Działka na sprzedaż O powierzchni 3 100 M Z zabudową, położona W cichej I zielonej miejscowości błonie W gminie łęczyca, woj. Łódzkie. Działka ma dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 050 000 zł122 m² 8 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom komfort w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni ok. 220 m, stworzony z myślą o komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 500 zł380 m² 4 369,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom jednorodzinny o pow. użytkowej 180 m (pow. całkowita 380 m) położony na pięknej, dużej działce 3500 m z ogrodem i starodrzewem zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł500 m² 2 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Ogrodzona Rezydencja: dom z potencjałem inwestycyjnym 150 m2 + 3 budynki parterowe | działka 3000 m | działalność gospodarcza, hotel, klinika, ośrodek edukacyjny. Umowa na Wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

958 900 zł120 m² 7 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu o powierzchni 120m2, usytuowanego na ładnej działce w bardzo ładnej miejscowości. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł166,94 m² 5 684,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

167 M2 / 5 pokoi / garaż / błonie / dostępne 2 części Budynek: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2025 roku o powierzchni całkowitej 464,56 m , na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł121,50 m² 7 818,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy do sprzedaży Nowoczesny segment w centrum Błonia osiedle zamknięte ** zamieszkaj W sercu błonia ** kameralne osiedle 14 segmentów W samym sercu błonia ** - Zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł167 m² 9 580,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam Dom położony w doskonałej lokalizacji 30 min. drogi od centrum Warszawy 14 km od Grodziska Mazowieckiego. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajdują się szkoła, centrum , punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Sprzedaż 1/2 bliźniaka W stanie Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom komfort, styl i doskonała lokalizacja! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni ok. 220 m, zaprojektowany z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł102,65 m² 8 757,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Błonie nowe domy do sprzedaży. Oferta deweloperska (klient ). Agencja domi zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu O pow.102,5 M2 + 100 m2 ogrodu W TRAKCIE UKOŃCZENIA.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł320 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Działka 4 411 m z domem 320 m + garaż 2-st. Błonie (modlińska/passowska) mieszkanie lub inwestycja Oferujemy działkę o powierzchni 4 411 m zabudowaną domem o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł280 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Dom dwu kondygnacyjny 190 m2 na działce 18000 m2 z dostępem do rzeki. Może być z przeznaczeniem dwurodzinnego domu ( dwa osobne wejścia). Dom na wysokim parterze ok. 100 m2 mieści: - pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij