dowolna

Domy z basenem Błonie - Lista ofert sprzedaży i najmu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 120m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. Został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wąska

Błonie,mazowieckie

1 549 000 zł208 m² 7 447,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:854 m²

Na sprzedaż dom z basenem w cichej okolicy, ukryty w przepięknym ogrodzie, położony zaledwie 19 km od planowanej stacji linii metra M2 "karolin" w Warszawie. Zapraszamy do poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

899 800 zł98 m² 9 144 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedsprzedaż nowa inwestycja! Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zlokalizowana w Błoniu o powierzchni ok.96 m2, plus ładna działka. Oferta zawiera przykładowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 120m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Błonie,mazowieckie

1 690 000 zł227 m² 7 440,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny i Samowystarczalny Dom w Błoniu Komfort, cisza i Wygoda Prezentuje wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 227,15 m , który zachwyca nie tylko nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 120m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

895 000 zł122 m² 7 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Błonie,mazowieckie

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Parter to idealna przestrzeń do życia, składająca się z 4 pokoi, dużej, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

919 900 zł122 m² 7 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mazowiecka

Błonie,mazowieckie

830 000 zł217 m² 3 828,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

Opis Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową kameralną nieruchomość: 4-pokojowy dom z ogrodem: położony w Centrum Błonia. Dom znajduje się na ulicy, przy której budują się nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

919 900 zł122 m² 7 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

919 900 zł122 m² 7 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

919 900 zł122 m² 7 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

919 900 zł122 m² 7 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

919 900 zł122 m² 7 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

919 900 zł122 m² 7 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

889 900 zł122 m² 7 288 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

1 690 000 zł227 m² 7 444,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż zadbany, luksusowo wyposażony i nowoczesny, przestronny dom o powierzchni 227 m2, zlokalizowany na pięknej działce 1300 m2 w miejscowości Błonie. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

899 900 zł98 m² 9 183 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedsprzedaż nowa inwestycja! Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zlokalizowana w Błoniu o powierzchni ok 96 m2, plus ładna działka. Oferta zawiera przykładowe wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

889 900 zł122 m² 7 294 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

899 900 zł98 m² 9 183 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Błonie

Błonie,mazowieckie

890 000 zł122 m² 7 295 zł/m²