dowolna

Domy Błonie – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

85 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

85 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 200 000 zł166 m² 13 253,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:935 m²

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom parterowy o powierzchni 166 m, położony w cichej i spokojnej części Błonia, na pięknie zagospodarowanej działce 935 m.Dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł220 m² 29,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom o powierzchni 170m2 + 600 m działki + garaż 2 stanowiskowy - centrum Błonia. AD Nieruchomości prezentuje do wynajęcia stylowy, w pełni umeblowany dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł320 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Działka 4 411 m z domem 320 m + garaż 2-st. Błonie (modlińska/passowska) mieszkanie lub inwestycja Oferujemy działkę o powierzchni 4 411 m zabudowaną domem o pow. całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł139 m² 8 992,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego zgiełku budzi Cię cisza, zieleń i przestrzeń tylko dla Ciebie. Kilka minut później możesz już być w drodze do Warszawy - wygodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 475 000 zł121,50 m² 12 139,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny segment w centrum Błonia osiedle zamknięte Prezentujemy do sprzedaży wyjątkowy, w pełni wykończony i kompletnie wyposażony segment w wysokim standardzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł121,50 m² 7 818,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy do sprzedaży Nowoczesny segment w centrum Błonia osiedle zamknięte ** zamieszkaj W sercu błonia ** kameralne osiedle 14 segmentów W samym sercu błonia ** - Zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł118,71 m² 8 415,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

NA sprzedaż wykończony i gotowy do zamieszkania nowoczesny segment o pow. 118,71m2 z ogródkiem o pow. 89 m2 przy ul. Bieniewickiej. To idealna propozycja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł125 m² 6 792 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowoczesny dom Onyks komfortowa przestrzeń dla Twojej rodzinyna sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny Onyks o powierzchni 117 m , zaprojektowany z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 144 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 475m2. Dom znajduje w bliskiej okolicy miasta Błonie. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

958 900 zł120 m² 7 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu o powierzchni 120m2, usytuowanego na ładnej działce w bardzo ładnej miejscowości. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł164,81 m² 12 735,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 057 m²

Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym na działce 5000m2 idealna pod kwatery pracownicze lub działalność! Dom o powierzchni ok. 165 m z 7 pokojami. Parter gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł170 m² 9 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Sprzedaż nowoczesnego domu jednorodzinnego z 2022 roku o wyjątkowym standardzie wykończenia, położonego 3km od Błonia w miejscu, które pozwala codziennie obcować z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172,30 m² 7 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł198 m² 3 686,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w stolicy! Na sprzedaż niemal wykończony dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 158,9 m z dodatkowym strychem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 800 000 zł214,80 m² 8 379,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Posiadłość Z potencjałem | 3000 m ogrodu Szukasz miejsca, gdzie luksusem nie są złote klamki, ale absolutna cisza, starodrzew i przestrzeń, której nie znajdziesz na nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 900 zł85,77 m² 6 796,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:101 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Czy wyobrażacie sobie Państwo poranki bez pośpiechu? Tutaj dosłownie kilka minut pieszo dzieli Państwa od placówek edukacyjnych. 20 Minut do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł120 m² 7 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Do sprzedania parterowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 120 m2 w miejscowości Błonie, gm.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł170,80 m² 3 799,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 787 m²

AD Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż działka gruntu z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w Błoniu. Cena do negocjacji - zakup bez kredytu Nieruchomość stanowi przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł121,08 m² 7 515,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne segmenty W centrum błonia, osiedle zamknięte Oferujemy na sprzedaż nowoczesne lokale mieszkalne w kameralnym, zamkniętym osiedlu składającym się z jedenastu segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł198 m² 8 585,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 168 m²

Zapraszam do zakupu. Komfortowy dom na obrzeżach Błonia o powierzchni użytkowej 198 m z możliwością adaptacji wysokiego poddasza. Nieruchomość usytuowana na dużej, ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172,30 m² 7 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 900 zł82,75 m² 7 829,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Dwupoziomowe Mieszkania z Ogrodem i pkp do Warszawy w 20 Minut! To kameralne osiedle, które łączy moją ulubioną, sprawdzoną bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł273 m² 10 219,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Luksusowy dom wolnostojący w Błoniu nowoczesny, gotowy do wprowadzenia [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy wyjątkowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł121,08 m² 7 020,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

DO sprzedaży - nowoczesne segmenty W centrum błonia, na zamkniętym osiedlu Oferuję do sprzedaży lokale mieszkalne w kompleksie jedenastu lokali w zabudowie szeregowej, tworzące kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł122 m² 8 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 121 m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - o wysokim standardzie wykończenia. 2 pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł166,94 m² 5 684,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

167 M2 / 5 pokoi / garaż / błonie / dostępne 2 części Budynek: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 2025 roku o powierzchni całkowitej 464,56 m , na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł143,37 m² 8 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 900 zł122 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij